grominfo.eu

Уругвай вирвав перемогу в Єгипту у другому матчі ЧС-2018

П'ятниця, 15 червня 2018 17:35
E-mail Друк PDF
Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології Збірна Уругваю перемогла Єгипет у другому матчі чемпіонату світу-2018, забивши м'яч на останній хвилині основного часу гри.

Перший тайм пройшов без особливо небезпечних моментів, але в цілому перевагою володіла південноамериканська команда, передає НВ. У той же час, суперник не відсиджувався в обороні та прагнув відповідати своїми випадами.

Друга половина гри розпочалася з небезпечного моменту біля воріт "Фараонів". Це Луїс Суарес мав вигідний шанс забити, перебуваючи на куті чужий воротарської, проте воротар Мохамед Ель Шенаві виручив партнерів.

Пізніше голкіпер Єгипту ще двічі врятував свою збірну, коли спершу заволодів сферою, кинувшись у ноги тому ж Суаресу, який втратив шанс для удару, а потім парирував постріл Едінсон Кавані.

У ще одному епізоді від пропущеного м'яча африканський колектив врятувала стійка - зі штрафного пробивав знову-таки Кавані. Проте, на 90-й хвилині за нападників Уругваю справу зробив захисник Хосе Хіменес: Карлос Санчес зробив подачу зі штрафного, а оборонець забив ударом головою.

Тим самим у групі A після першого туру лідирує Росія, яка напередодні з рахунком 5:0 розгромила Саудівську Аравію. На другому місці - Уругвай. Далі розташовується Єгипет.

Єгипет - Уругвай 0:1

Гол:
Хіменес, 90

Єгипет: Ель Шенаві - Фатхі, Габр, Хегазі, Абдель-Шафі - Ельнені, Хамед (Морсі, 50) - Варда (Собхі, 82), Ель Саїд, Трезеге - Мохсен (Кахраба, 63)

Уругвай: Муслера - Варела, Хіменес, Годін, Касерес - Нандес (Санчес, 58), Бентанкур, Весіно (Торрейра, 87), Де Арраскаета (Родрігес, 59) - Суарес, Кавані

Попереджені: Трезеге, Хегазі
Tags:     футбол      ЧС-2018

• 25-09-18 -
    Мессі вперше включив Роналду в топ-3 кращих гравців, Роналду аргентинця проігнорував

• 19-06-18 -
    Матч Бразилія – Швейцарія став найбільш рейтинговою подією вихідних на українському телебаченні

Вийшла офіційна пісня ЧС-2018: її виконують Уілл Сміт, Ніки Джем і Ера Истрефи

Британський посол відреагувала на напад на фанатів "Ліверпуля"

• 23-05-18 -
    Британські футбольні хулігани пообіцяли влаштувати безлади на ЧС-2018 в Росії – ЗМІ

У поліції розповіли, які футбольні клуби пов'язані з договірними матчами: список

• 22-05-18 -
    КМДА сподівається на розуміння з боку УЄФА щодо неприйнятності згадування "Газпрому" в рекламі

В Україні почалась масова облава на організаторів договірних матчів – під підозрою гравці, тренери, арбітри, президенти