gototopgototop

Спорт > Футбол

grominfo.eu

Якщо "Динамо" присудять технічну поразку, то так і буде – глава Прем'єр-ліги

Субота, 19 серпня 2017 15:04
E-mail Друк PDF
Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології Володимир Генінсон прокоментував скандал навколо матчу в Маріуполі

Молодіжна команда київського "Динамо" в п'ятницю повинна була зіграти поєдинок третього туру чемпіонату U-19 на виїзді проти "Маріуполя".

Але на поле вийшла тільки команда "Маріуполя": хлопці трохи штовхали м'яча, і майже відразу арбітр Богатир Микита відправив їх у підтрибунне приміщення. А тепер киянам загрожує технічна поразка.

Регламент української Прем'єр-ліги дає чітку відповідь, що робити в разі неявки команди на гру. Для цього потрібно дивитися другий розділ, дев'яту статтю, пункт 20-й: "За неявку команди на матч без поважної причини їй зараховується технічна поразка 0:3, команді-суперниці – технічна перемога 3:0, а до клубу, команда якого не з'явилася на матч, застосовуються дисциплінарні санкції".

Володимир Генінсон, президент УПЛ: "Все має бути в рамках закону. Якщо всі гарантії були надані вчасно, то клуб повинен був їхати. Якщо КДК вважатиме, що має бути присуджено технічну поразку – 0:3, то так воно і буде.

Спостерігач арбітражу передасть свій рапорт у КДК ФФУ, КДК винесе своє рішення. У "Динамо" Київ буде можливість апеляції. Якщо вона подасться, то буде перегляд рішення, якщо не буде апеляції, значить, рішення КДК набуде чинності. Коли клуби не з'являлися на матчі, в основному їм присуджувалися технічні поразки".

Нагадаємо, що через тиждень основна команда "Динамо" має грати в Маріуполі. Але клуб відмовляється їхати на матч, випустивши офіційну заяву. Не хотіли грати в Маріуполі і "Карпати", але все-таки поїхали на гру, де фанати влаштували бійку зі стюардами з-за російського прапора.