Суспільство - Різне

grominfo.eu

У суботу в Києві до -4 градусів

14 грудня 2018

Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології У суботу, 15 грудня, в Києві хмарно, вночі невеликий сніг, вдень без істотних опадів, на дорогах ожеледиця, вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -4...-6 градусів, вдень -2...-4 градуси.

Про це повідомив Гідрометеорологічний центр.

У п'ятницю В Києві невеликий сніг, температура до -2 градусів

13 грудня 2018

Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології 14 грудня в Києві хмарно, невеликий сніг, на дорогах ожеледиця, вітер південно-східний, 5-10 м / с. Температура повітря вночі і вдень 0...-2 градуси.

На заході України хмарно, вночі помірний, вдень невеликий сніг, на дорогах ожеледиця, вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі та вдень +1...-4 градуси.

У четвер у Києві до -2 градусів, невеликий сніг

12 грудня 2018

Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології Температура повітря вночі і вдень 0 ... -2 градуси.

Про це повідомив Гідрометеорологічний центр.

У середу в Києві обіцяють сильний мокрий сніг та заметіль

11 грудня 2018

Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології В середу, 12 грудня, в Києві хмарно, вранці та вдень сильний мокрий сніг, місцями налипання мокрого снігу, заметіль, на дорогах ожеледиця, вітер північно-західний, поривчастий, 15-20 м/с. Температура повітря вночі та вдень близько 0 градусів.

На заході України хмарно, без істотних опадів, на дорогах ожеледиця, вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі 0...-6 градусів, удень +2...-3 градуси.

У вівторок у Києві близько 0 градусів, без істотних опадів

10 грудня 2018

Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології У вівторок, 11 грудня, в Києві хмарно, без істотних опадів, вночі і вранці туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі та вдень близько 0 градусів.

Про це повідомив Гідрометеорологічний центр.

У понеділок у Києві до +2 градусів, без істотних опадів

09 грудня 2018

Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології У понеділок, 10 грудня, в Києві мінлива хмарність, без істотних опадів, вночі і вранці слабкий туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південний, 5-10 м/с. Температура вночі 0...-2, вдень 0...+2 градусів.

Про це повідомив Гідрометеорологічний центр.У західних областях хмарно, невеликий дощ з мокрим снігом, вітер південно-західний, 5-10 м/с, температура повітря вночі -2...+5, вдень 0...+6 градусів.

У Києві В неділю потеплішає до +3 градусів, можливий сніг

08 грудня 2018

Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології У неділю, 9 грудня, в Києві мінлива хмарність, невеликий мокрий сніг і дощ, вітер південний, 5-10 м/с. Температура вночі -1...+1, вдень +1...+3.

Про це йдеться в прогнозі Гідрометеорологічного центру.

У суботу в Києві невеликий сніг з дощем і до +1 градуса

07 грудня 2018

Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології 8 грудня в Києві хмарно з проясненнями, вночі невеликий сніг, вдень невеликий мокрий сніг з дощем, слабка ожеледь, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -4...-6 градусів, вдень -1...+1 градус.

На заході України хмарно з проясненнями, вночі мокрий сніг з дощем, вдень дощ, місцями ожеледь, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +2...-4 градуси, вдень 0...+6 градусів.

У День святої Катерини в Карпатах похолодає до -15 градусів

06 грудня 2018

Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології У День святої великомучениці Катерини, який відзначається 7 грудня, в Києві хмарно з проясненнями, без опадів, вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -5...-7 градусів, вдень -1...-3 градуси.

Про це Українським Новинам повідомив Гідрометеорологічний центр.

У середу в Києві обіцяють дощ з мокрим снігом

04 грудня 2018

Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології У середу, 5 грудня, в Києві хмарно з проясненнями, дощ з мокрим снігом, на дорогах місцями ожеледиця, вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +1...+3 градуси, вдень +1...+3 градуси.

Про це повідомив Гідрометеорологічний центр.

У Києві у вівторок очікується різке потепління до +3

03 грудня 2018

Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології У вівторок, 4 грудня, в Києві хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вночі та вранці туман, місцями ожеледь, на дорогах подекуди ожеледиця, вітер південний, 5-10 м/ с.

Температура повітря вночі 0...-2 градуси, вдень +1...+3 градуси.

З Понеділка українців очікують ожеледиця і морози до -14

02 грудня 2018

Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології 3 грудня в Києві хмарно з проясненнями, без опадів, на дорогах ожеледиця, вітер південний, 5-10 м/с, температура вночі -7...-9 градусів, вдень 0...- 2 градуси.

Про це Українським Новинам повідомив Гідрометеорологічний центр.

В Україні прогнозують різке погіршення погоди

01 грудня 2018

Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии На дорогах більшості областей ожеледиця.

У зв'язку з погіршенням погодних умов всі підрозділи системи МВС України перейшли на посилений варіант несення служби. Про це повідомили в ДержНС.

"Протягом суботи, 1 грудня, очікується сніг по всій території України, сильні пориви вітру, на дорогах ожеледиця", - йдеться в повідомленні.

У суботу в Києві обіцяють сніг і -6 градусів

30 листопада 2018

Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології У суботу, 1 грудня, в Києві хмарно, сніг, на дорогах ожеледиця, вітер східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -7...-9 градусів, удень -4...-6 градусів.

Про це повідомив Гідрометеорологічний центр.

Український танцівник Полунін перейшов у громадянство Росії

30 листопада 2018

Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Відомий танцівник українського походження Сергій Полунін отримав громадянство Російської Федерації.

Він виклав фотографію нового паспорта в своєму Instagram і заявив про підтримку політики президента Росії Володимира Путіна.

В останній день осені Україну скують двадцятиградусні морози

29 листопада 2018

Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології 30 листопада в Києві мінлива хмарність, без опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -10...-12 градусів, вдень -5...-7 градусів.

Про це повідомив Гідрометеорологічний центр.

У четвер у Києві до -5 градусів, без опадів

28 листопада 2018

Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології У четвер, 29 листопада, в Києві мінлива хмарність, без опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер північно-східний, 7-12 м/с.

Температура повітря вночі -8...-10 градусів, вдень -3...-5 градусів.