Суспільство - Різне

grominfo.eu

У четвер В Києві до +22 градусів, без опадів

17 жовтня 2018

Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології у четвер, 18 жовтня, у Києві невелика хмарність, без опадів, вітер південно-східний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі +8...+10 градусів, удень +20...+22 градуси.

Про це повідомив Гідрометеорологічний центр.

Філарет і Макарій встигли посваритися після Синоду Вселенського патріархату

17 жовтня 2018

Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології Об'єднавчий Собор опинився під загрозою.

Предстоятелі УПЦ КП Філарет (Денисенко) і УАПЦ Макарій (Мелетич) встигли посваритися після Синоду Вселенського патріархату, на якому було прийнято рішення про надання автокефалії України.

В Києві невелика хмарність, без опадів

16 жовтня 2018

Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології 7 жовтня в Києві невелика хмарність, без опадів, вітер південно-східний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі +7...+9 градусів, вдень +20...+22 градуси.

Про це Українським Новинам повідомив Гідрометеорологічний центр.

Літо в жовтні: у понеділок в Україні очікується до +25

14 жовтня 2018

Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології 15 жовтня в Києві невелика хмарність, без опадів, вітер південно-східний, температура вночі 0...+6 градусів, вдень +18...+20 градусів.

Про це Українським Новинам повідомив Гідрометеорологічний центр.

У неділю В Києві до +19 градусів

13 жовтня 2018

Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології 14 жовтня в Києві невелика хмарність, без опадів, вітер північно-східний, 3-8 м/с, температура повітря вночі +4...+6 градусів, удень +17...+19 градусів.

Про це повідомив Гідрометеорологічний центр.

У Китаї перевиховують мусульман у таборах: у них можна потрапити за незвичайну бороду, ім'я або хіджаб

12 жовтня 2018

Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології Влада західного китайського регіону Сіньцзяня підтвердила існування таборів перевиховання мусульманських уйгурів, створені в зв'язку зі зростаючою міжнародною стурбованістю великомасштабними зникненнями.

Згідно з новим законом, в них можна потрапити за екстремізм, під який підпадає багато факторів.

У п'ятницю в Києві до +17 градусів, без опадів

11 жовтня 2018

Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології У п'ятницю, 12 жовтня, в Києві мінлива хмарність, без опадів, вітер східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +7...+9 градусів, вдень +15...+17 градусів.

Про це повідомив Гідрометеорологічний центр.

Пугачова та Галкін дійшли до межі, розкриваємо всі карти про розлучницю-українку Юлію Барановську

11 жовтня 2018

Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології Найцікавіше про загадкову красуню

Поки російський гуморист Максим Галкін всіляко спростовує припущення про новий роман та подружню зраду, його колега опублікував ролик, який видав абсолютно всі таємниці артиста. На ньому – обранець Пугачової тримає на плечах красуню Юлію Барановську.

Синоптики обіцяють у Києві в четвер +18

10 жовтня 2018

Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології у четвер, 11 жовтня, у Києві мінлива хмарність, без опадів, вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +4...+6 градусів, удень +16...+18 градусів.

Про це повідомив Гідрометеорологічний центр.

Половина росіян і українців за взаємини без віз і кордонів - опитування

10 жовтня 2018

Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології Кожен другий українець вважає, що між Росією та Україною мають бути відкриті кордони.

Половина росіян і українців виступають за дружні відносини країн з відкритими кордонами, без візового і митного режиму.

Питання Томосу обговорять тільки після звіту екзархів - УПЦ КП

10 жовтня 2018

Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології Таке уточнення у Київському патріархаті зробили на тлі з'явившихся 9 жовтня у деяких ЗМІ і соціальних мережах повідомлень про те, що Томос вже дарований.

Обговорення питання отримання Україною Томосу почнеться тільки після повного звіту відправлених Вселенським Патріархом Варфоломієм екзархів у Стамбулі 10 жовтня, у своєму Facebook повідомив речник Київської патріархії архієпископ Євстратій (Зоря).

В среду в Киеве до +18 градусов, без осадков

09 жовтня 2018

Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології У середу, 10 жовтня, в Києві малохмарно, без опадів, вітер північно-східний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі +5...+7 градусів, вдень +16...+18 градусів.

Про це повідомив Гідрометеорологічний центр.На заході України невелика хмарність, без опадів, вночі і вранці місцями туман, вітер східний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі +2...+8 градусів, вдень +13...+20 градусів, у Закарпатті до +23 градусів.

Alphabet закрила соцмережу Google+ після витоку даних користувачів

09 жовтня 2018

Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології Компанія також зробила жорсткішим доступ до даних.

Alphabet Inc., холдингова компанія Google, оголосила, що закриває споживчу версію соціальної мережі Google+ і робить жорсткішими правила доступу до даних користувачів після витоку інформації.

Не УПЦ МП: у Мінкульті назвали власника Києво-Печерської та Почаївської лавр

09 жовтня 2018

Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології Києво-Печерська та Почаївська лаври є об'єктами національного значення і є державною власністю. Наразі вони перебувають в оренді Української православної церкви Московського патріархату.

Про це розповів директор департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури Андрій Юраш в інтерв'ю "Главкому".

У вівторок в Києві +15 і без опадів

08 жовтня 2018

Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології У вівторок, 9 жовтня, в Києві мінлива хмарність, без опадів, вітер північно-східний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі +6...+8 градусів, вдень +13...+15 градусів.

Про це повідомив Гідрометеорологічний центр.

У понеділок у Києві потеплішає до +21

07 жовтня 2018

Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології 8 жовтня в Києві мінлива хмарність, без опадів, вітер північний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +7...+9 градусів, вдень +19...+21 градусів.

Про це повідомив Гідрометеорологічний центр.

У суботу в Києві до +19 градусів, без опадів

05 жовтня 2018

Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології У суботу, 6 жовтня, в Києві малохмарно, без опадів, вітер південний, 5-10 м / с. Температура повітря вночі +3...+5 градусів, вдень +17...+19 градусів.

Про це повідомив Гідрометеорологічний центр.