Суспільство - Різне

grominfo.eu

У четвер в Україні повернеться сніжна зима

20 лютого 2019

 Новини та події в Україні та за кордоном. Політика, економіка, суспільство , культура, спорт, наука, освіта, технології У четвер, 21 лютого, в Києві хмарно, вночі місцями невеликий мокрий сніг, вдень без істотних опадів, вітер північно-західний, 7-12 м / с, пориви 15-20 м / с. Температура повітря вночі -1 ... + 1 градус, вдень -1 ... + 1 градус.

На заході України хмарно, вночі без істотних опадів, вдень невеликий дощ і мокрий сніг, на дорогах прикарпатських областей місцями ожеледиця, вітер північно-західний, 7-12 м / с, місцями пориви 15-20 м / с. Температура повітря вночі -2 ... + 3 градуси, вдень 0 ... + 8 градусів.

У середу в Києві потеплішає до +6, місцями невеликий дощ

19 лютого 2019

 Новини та події в Україні та за кордоном. Політика, економіка, суспільство , культура, спорт, наука, освіта, технології В середу, 20 лютого, в Києві хмарно з проясненнями, вночі без опадів, вдень місцями невеликий дощ, на дорогах місцями ожеледиця, вітер західний, 5-10 м / с. Температура повітря вночі -1 ... + 1 градус, вдень + 4 ... + 6 градусів.

Про це Українським Новинам повідомив Гідрометеорологічний центр.

У вівторок в Києві буде від -7 до +6 градусів

18 лютого 2019

 Новини та події в Україні та за кордоном. Політика, економіка, суспільство , культура, спорт, наука, освіта, технології У вівторок, 19 лютого, в Києві очікується мінлива хмарність без опадів, вітер південний, 5-10 м / с. Температура повітря вночі -5 ... -7 градусів, вдень + 4 ... + 6 градусів.

На заході України мінлива хмарність, без опадів, вночі і вранці місцями туман, вітер південний, 5-10 м / с. Температура повітря вночі + 3 ... -4 градуси, в Івано-Франківській області 0 ... -5 градусів; вдень +5 ... + 12 градусів.

У понеділок в Києві тепло і сухо, до +6 градусів

17 лютого 2019

 Новини та події в Україні та за кордоном. Політика, економіка, суспільство , культура, спорт, наука, освіта, технології 18 лютого в Києві хмарно з проясненнями, без опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер північно-західний, 5-10 м / с.

Температура вночі -1 ... +1, вдень +4 ... + 6.

Визначено всіх фіналістів нацвідбору Євробачення-2019

17 лютого 2019

 Новини та події в Україні та за кордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології Сьогодні, 16 лютого, пройшов другий півфінал Національного відбору на Євробачення 2019.

Вісім конкурсантів виступили на сцені, щоб довести, що саме вони гідні представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі в Тель-Авіві, пише Clutch, передають Українські Новини.

У суботу в Києві потеплішає до +5 градусів

15 лютого 2019

Новини та події в Україні та за кордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології В суботу, 16 лютого, в Києві хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер західний, 5-10 м / с. Температура повітря вночі 0 ... + 2 градуси, удень +3 ... + 5 градусів.

Про це Українським Новинам повідомив Гідрометеорологічний центр.

У п'ятницю в Києві потеплішає до +3

14 лютого 2019

Новини та події в Україні та за кордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт , наука, освіта, технології 15 лютого в Києві хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер західний, 3-8 м / с. Температура повітря вночі 0 ... -2 градуси, удень +1 ... + 3 градуси.

На заході України хмарно з проясненнями, вночі місцями невеликий мокрий сніг, вдень без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер північно-західний, 3-8 м / с. Температура повітря вночі + 2 ... -3 градуси, вдень 0 ... + 6 градусів.

У четвер в Києві до +2 градусів, невеликий сніг з дощем

13 лютого 2019

Новини та події в Україні та за кордоном. Політика, економіка , суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології У четвер, 14 лютого, в Києві хмарно, невеликий сніг з дощем, на дорогах місцями ожеледиця, вітер північно-західний, 5-10 м / с. Температура повітря вночі -1 ... -3 градуси, вдень 0 ... + 2 градуси.

Про це Українським Новинам повідомив Гідрометеорологічний центр.

В середовищ в Києві до +2 градусів, вночі мокрий сніг

12 лютого 2019

 Новини та події в Україні та за кордоном. Політика, економіка, суспільство , культура, спорт, наука, освіта, технології В середу, 13 лютого, в Києві хмарно, вночі та вранці невеликий мокрий сніг, вдень без опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер північно-західний, 7-12 м / с. Температура повітря вночі -1 ... -3 градуси, вдень 0 ... + 2 градуси.

На заході України хмарно, вночі та вранці невеликий мокрий сніг, вдень без опадів, на дорогах місцями ожеледиця,, вітер північно-західний, 7-12 м / с, місцями пориви 15-20 м / с. Температура повітря вночі -1 ... -7 градусів, вдень -2 ... + 4 градуси.

У вівторок в Києві до +2 градусів і рясний мокрий сніг

11 лютого 2019

 Новини та події в Україні та за кордоном. Політика, економіка, суспільство , культура, спорт, наука, освіта, технології У вівторок, 12 лютого, в Києві хмарно з проясненнями, вночі мокрий сніг і дощ, вдень рясний мокрий сніг, на дорогах місцями ожеледиця, вдень налипання мокрого снігу, вітер північно-західний, 7-12 м / с. Температура повітря вночі та вдень 0 ... + 2 градуси.

Про це Українським Новинам повідомив Гідрометеорологічний центр.

В понедельник в Киеве без существенных осадков, до +4 градусов

10 лютого 2019


Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии 11 февраля в Киеве облачно с прояснениями, без существенных осадков, на дорогах местами гололедица, ветер южный, 7-12 м/с. Температура воздуха ночью -2…+3 градуса, днем +2...+4 градуса.

Об этом сообщил Гидрометеорологический центр.

В воскресенье в Киеве без осадков, до +3 градусов

09 лютого 2019


Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии 10 февраля в Киеве облачно с прояснениями, без осадков, на дорогах местами гололедица, ветер южный, 5-10 м/с. Температура воздуха ночью -6…-8 градусов, днем +1...+3 градуса.

Об этом сообщил Гидрометеорологический центр.

У ніч на суботу в Києві до -9 градусів морозу

08 лютого 2019

 Новини та події в Україні та за кордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології В суботу, 9 лютого, в Києві хмарно з проясненнями, без опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-західний, 5-10 м / с. Температура повітря вночі -7 ... -9 градусів, вдень -1 ... + 1 градус.

На заході України хмарно з проясненнями, без опадів, вітер південний, 5-10 м / с. Температура повітря вночі 0 ... -8 градусів, в Чернівецькій області -5 ... -10 градусів, удень +1 ... + 7 градусів.

У п'ятницю в Києві до +1 градуса, без опадів

07 лютого 2019

 Новини та події в Україні та за кордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології В п'ятницю, 8 лютого, в Києві хмарно з проясненнями, без опадів, вночі і вранці місцями туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-західний, 5-10 м / с. Температура повітря вночі -5 ... -7 градусів, вдень -1 ... + 1 градус.

Про це Українським Новинам повідомив Гідрометеорологічний центр.

У четвер в Києві до -4 градусів морозу вночі, без опадів

06 лютого 2019

 Новини та події в Україні та за кордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології У четвер, 7 лютого, в Києві хмарно з проясненнями, без опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер північно-західний, 5-10 м / с. Температура повітря вночі -2 ... -4 градуси, вдень -1 ... + 1 градус.

На заході України хмарно з проясненнями, без опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-західний, 5-10 м / с. Температура повітря вночі -1 ... -8 градусів, в Рівненській і Волинській областях 0 ... -5 градусів, вдень -1 ... + 6 градусів.

В середу в Києві до +2 градусів і невеликий мокрий сніг

05 лютого 2019

 Новини та події в Україні та за кордоном. Політика , економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології В середу, 6 лютого, в Києві хмарно, вночі помірний, вдень місцями невеликий мокрий сніг, на дорогах місцями ожеледиця, вітер північно-західний, 5-10 м / с. Температура повітря вночі -1 ... -3 градуси, вдень 0 ... + 2 градуси.

Про це Українським Новинам повідомив Гідрометеорологічний центр.

У вівторок в Україні буде туманно, місцями пройдуть снігопади

04 лютого 2019

Новини та події в Україні та за кордоном. Політика, економіка, суспільство, культура , спорт, наука, освіта, технології 5 лютого в Києві хмарно, вночі без опадів, вдень місцями невеликий мокрий сніг, на дорогах місцями ожеледиця, вітер північно-східний, 5-10 м / с. Температура повітря вночі 0 ... -2 градуси, удень +1 ... + 3 градуси.

Про це Українським Новинам повідомив Гідрометеорологічний центр.