gototopgototop

Політика > Навколо Світу

grominfo.eu

Білий дім повідомив про звільнення ключового радника Трампа

Субота, 19 серпня 2017 04:00
E-mail Друк PDF
Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології Бэннон кілька разів відмовлявся добровільно піти у відставку.

Старший радник Білого дому з стратегічних питань, колишній керівник правоконсервативного сайту Breitbart Стівен Бэннон був звільнений і вже сьогодні покине Білий дім, передає Голос Америки.

"Глава адміністрації Джон Келлі і Бэннон погодилися сьогодні з тим, що це буде останній день Бэннона в Білому домі", - повідомила прес-секретар президента США Сара Сандерс.

Раніше цю інформацію з посиланням на власні джерела в адміністрації США розповсюдила й канал CNN.

Як уточнив співрозмовник агентства Reuters, близько знайомий зі Стівеном Бэнноном, радник президента кілька разів відмовлявся добровільно піти у відставку.

Тим не менш газета The New York Times повідомила, що заяву про осттавке Бэннон подав ще 7 серпня. Оголосити про це повинні були на цьому тижні, але в адміністрації вирішили відкласти оприлюднення цієї новини із-за недавніх подій в Шарлоттсвилле, штат Вірджинія.

Цього тижня відомий своїми радикальними поглядами радник президента, раніше вважав за краще не спілкуватися з пресою, несподівано дав кілька інтерв'ю, розкритикувавши позицію президента Трампа щодо Північної Кореї.

За даними The New York Times, після відставки Стівен Бэннон має намір повернутися до роботи в Breitbart News.

Раніше в серпні повідомлялося, що Трамп запідозрив Бэннона в причетності до витоків інформації про роботу Білого дому. Американський лідер образився на радника за те, що той не приєднався до його компанії в гольф-клубі.
Tags:     США      ДОНАЛЬД ТРАМП