gototopgototop

Політика > Навколо Світу

grominfo.eu

У Німеччині запропонували Трампу увійти в "нормандський формат"

П'ятниця, 17 лютого 2017 19:02
E-mail Друк PDF
Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології Участь американського лідера до переговорів допоможе прискорити процес вирішення конфлікту на Донбасі, вважає Ішингер

Голова Мюнхенської конференції з безпеки Вольфганг Ішингер вважає, що ефективність "нормандського формату" посилилася б, якщо в нього увійде президент США Дональд Трамп.

Про це він заявив в інтерв'ю Deutsche Welle, інформує "Сегодня".

За його словами, участь американського лідера до переговорів допоможе прискорити процес вирішення конфлікту на Донбасі.

"Я пропоную адміністрації Трампа приєднатися до тих, хто разом працює в так званому "нормандському форматі", – до Німеччини, Франції, Росії та України. Це б посилило формат переговорів", – заявив Ішингер.

Він підкреслив, що сторони конфлікту не особливо просунулися в питанні виконання Мінських угод.

Раніше народний депутат Борислав Береза заявляв, що для ефективності роботи "нормандського формату", в нього потрібно залучити велику Британію, яка надає серйозну підтримку Україні на міжнародній арені.

Також в свій час президент Росії Володимир Путін заявляв, що Росія не проти залучення в "нормандський формат" США, але з умовою працювати з ними паралельно.

Нагадаємо, глави МЗС країн "нормандського формату" зустрінуться в Мюнхені на конференції з безпеки, де обговорять загострення в Авдіївці, відвід важкого озброєння на Донбасі і виконання Мінських угод.
Tags:     США      Донбас      трамп      Ішингер      нормандський формат