gototopgototop

Політика > Персоналії

grominfo.eu

Путін анонсував скорочення оборонного бюджету РФ в 2018 році

Середа, 16 серпня 2017 06:00
E-mail Друк PDF
Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології В 2018 році видатки на оборону в Росії будуть скорочені в цілях економії бюджету.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив президент РФ Володимир Путін.

"Значна економія бюджету на наступний рік передбачається, до речі кажучи, за рахунок скорочення статей видатків. Це не пов'язано з скороченням наших планів по переоснащенню армії і флоту. Ми будемо виконувати держоборонзамовлення і будемо робити нову програму", - сказав він.

"Але у нас за планом деякі є скорочення порівняно з минулим, тому тут потрібно буде дуже уважно подивитися на питання, які завжди виникають у ході підготовки основного фінансового документа країни", - додав Путін.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко підписав законопроект, що передбачає будівництво заводів з виготовлення боєприпасів, закупівлю танків "Оплот", а також виробництво ракет. Зміни передбачають збільшення видатків на сферу безпеки і оборони. Так, на Міноборони додатково виділили 4 млрд 353 млн, на Міністерство внутрішніх справ - 3 млрд 947 млн грн, Нацполицию - 2 млрд 480 млн, Нацгвардію - 460 млн грн, СБУ - 250 млн грн.
Tags:     оборона      Путін      витрати      экономияоборона      Путін      витрати      економія