gototopgototop

Політика > Конфликти

grominfo.eu

Путін звинуватив Україну у підготовці терактів і диверсій у Росії

П'ятниця, 17 лютого 2017 02:06
E-mail Друк PDF
Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології Путін заявив, що Україна не готова до мирного вирішення" розв'язаній Росією війни в Донбасі і відкрито говорить про організації терактів в Росії

Президент РФ Володимир Путін вважає, що влада України не готові до мирного вирішення конфлікту на південному сході країни і роблять ставку на силове вирішення проблеми". Про це він заявив сьогодні на засіданні колегії ФСБ РФ, передає LIGA.net з посиланням на ТАСС.

"Ми бачимо серйозне загострення ситуації на південному сході України, мета цих спроб, мета загострення очевидна - зірвати мінські угоди. Сьогоднішні влади на Україні явно не готові до мирного вирішення цієї складної проблеми і роблять ставку на силове рішення", - заявив глава країни-агресора.

"Більш того, (українська влада - ред.) відкрито говорять про організації диверсійно-терористичній, підривній роботи, в тому числі, і в Росії. Нас це не може не турбувати", - додав Путін.

Раніше Путін заявив, що загострення ситуації в Авдіївці Донецької області спровокувала сама Україна, яка таким чином намагається отримати фінансову допомогу від ЄС і США.