gototopgototop

Надзвичайні події > АТО

grominfo.eu

Бойовики стирають російські заводські номери на зброї - ОБСЄ

Субота, 19 серпня 2017 13:30
E-mail Друк PDF
Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології Спостерігачі відвідали полігон терористів в Донбасі.

На полігоні бойовиків терористичної організації ДНР спостерігачі ОБСЄ зафіксували відсутність 13 танків. Про це LIGA.net повідомляє прес-служба місії.

"Місія констатувала відсутність 13 танків (шести Т-64 і семи Т-72, - ред.), з яких сім (один Т-64 і шість Т-72, - ред.) були відсутні там вперше", - сказали в прес-службі.

Перебуваючи в місці зберігання, спостерігачі також відзначили, що деякі штамповані індивідуальні заводські номери були, по всій видимості, стерті і замінені нанесеними фарбою номерами.

Патруль ОБСЄ також бачив один МТ-ЛБ на причепі-платформі, що рухався в південно-західному напрямку в окуповану Кадиевку (колишній Стаханов, - ред.).

На основі доступних СММ даних повітряного спостереження за станом на 15 серпня було виявлено наявність одного МТ-ЛБ Слов'яносербськ, що 28 км до північно-заходу від Луганська.

15 серпня спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ бачили відзнаки країни-агресора РФ в окупованому Донбасі.

ДНР і ЛНР - терористичні організації, які захопили при підтримці Російської Федерації частина Донецької і Луганської області України. Обидві організації створені, фінансуються і утримуються Росією, звідки, крім іншого, терористи отримують бойовиків, інструкторів, а також важку техніку, зброю, боєприпаси і пальне.