gototopgototop

Економіка > Корупція

grominfo.eu

НАБУ не дали доступу до декларацій співробітників СБУ

Вівторок, 15 серпня 2017 18:03
E-mail Друк PDF
Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології Постанову виніс Апеляційний суд Києва, повідомляє "Кореспондент".

Апеляційний суд відмовив Національному антикорупційному бюро у праві вивчити електронні декларації співробітників Служби безпеки України.Про це стало відомо з постанови Апеляційного суду Києва, розміщеного в Єдиному реєстрі судових рішень.

Так, НАБУ розслідує кримінальну виробництво, перевіряючи достовірність декларації про доходи голови Запорізької обладміністрації Костянтина Бриля.

У документі зазначено, що Бриль, призначений губернатором два роки тому, опублікував свою декларацію лише минулої весни, під тиском громадськості. За словами самого голови обладміністрації, він не тримав у таємниці інформацію про свої доходи, адже перебував на службі в СБУ.

У той же час журналісти публікували розслідування про його значних активах.

У січні 2017 року НАБУ відкрило кримінальне провадження стосовно Бриля.

Пізніше за клопотанням Антикорупційного бюро Солом'янський суд Києва надав детективам доступ до переліку посадових осіб СБУ, системи зберігання електронних декларацій, особовому справі Костянтина Бриля.

Це рішення оскаржили в СБУ, посилаючись на те, що воно було незаконним.

Апеляційний суд погодився з цим аргументом і викреслив право доступу детективів НАБУ до системи електронних декларацій Служби безпеки на підставі ухвали суду першої інстанції.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що НАБУ затримало співробітників СБУ на хабарі у $50 тисяч.
Tags:     СБУ      СУД      КРИМІНАЛЬНА СПРАВА      РОЗСЛІДУВАННЯ      ДЕКЛАРАЦІЯ      НАБУ