gototopgototop

Економіка > Корупція

grominfo.eu

В Україні розкритий "конверт", через який "відмили" близько 200 млн гривень (ФОТО)

П'ятниця, 11 серпня 2017 17:32
E-mail Друк PDF
Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології Діяльність міжрегіонального конвертаційного центру з багатомільйонним оборотом припинено у Кропивницьком, - повідомляє прес-центр СБУ,пишето ostro.org

Правоохоронці встановили, що нелегальний бізнес організувала група ділків, в яку входили працівники банківської сфери.

Основний офіс зловмисників перебував у Кропивницьком, спільники діяли у Київській та Миколаївській областях.

"Через фіктивні безтоварні операції зловмисники виводили у «тінь» кошти ряду комерційних структур з різних регіонів України. Конвертаційний центр «допомагав» клієнтам мінімізувати податкові платежі в бюджет", - повідомляють в СБУ.

Під час обшуків в офісних приміщеннях "конверта", за місцем проживання та автомобілях фігурантів справи співробітники СБ України виявили друк низки фіктивних підприємств, чекові книжки, банківські картки та документацію, яка доводить проведення фінансових операцій, а також потужне комп'ютерне обладнання, яке використовувалося для "вирощування" кріптовалюти.

Правоохоронці також під час затримання та обшуків вилучили майже 350 тисяч гривень готівкою.

За попереднім аналізом вилученої документації, за час своєї протиправної діяльності конвертцентр встиг "відмити" приблизно двісті мільйонів гривень.

Зараз заблоковані рахунки низки фіктивних підприємств, задіяних організаторами конвертаційного центру.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 205 і ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство.

Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології