gototopgototop

Економіка > Корупція

grominfo.eu

Bloomberg: Фірташ «відмивав» гроші, співпрацюючи з Манафортом

П'ятниця, 11 серпня 2017 11:30
E-mail Друк PDF
Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології Велике журі у Вашингтоні на основі уявлень спецпрокурора Роберта Мюллера видало судові вимоги до ряду глобальних банків» про надання інформації про всі рахунки Манафорта, його компаній, ряду його партнерів і родичів, а також про рух коштів на цих рахунках, повідомляє replyua.net з посиланням на Bloomberg.

Один з авторів цієї статті, Грег Фаррел, був гостем вечірньої передачі Речел Мэддоу на каналі MSNBC.

У статті йдеться про грошовi справи Манафорта з «українським олігархом». На сайті bipartisanreport з'явилася інформація про те, що цей олігарх, мабуть, Дмитро Фірташ, який 10 років тому вклав 25 мільйонів доларів в спільний з Манафортом бізнес по нью-йоркській нерухомості.

В даний час в Австрії Фірташ звинувачується в несвязанній справі з виплатою хабара в Індії в порушення Закону про іноземну корупцію.

Адвокат Фірташа, Дан Уебб вже заявив: «Мій клієнт жодним чином не співпрацював і не співпрацює з Манафортом». Фірма під назвою CMZ Ventures повинна була спроектувати розкішний хмарочос на Park Avenue в 2008 році.

Насправді ж приховані джерела стверджують, що справжня мета фірми полягала в тому, щоб відмивати гроші через фінансову систему США, скоротивши продажу природного газу в Україну.
Tags:     Фірташ      Манафорт      бізнес      відмивання грошей      банк