gototopgototop

Политика > Разное

grominfo.eu

«Батьківщина» побила власний антирекорд

Пятница, 19.05.2017 17:35
E-mail Печать PDF
Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии У квітні українські парламентарії пішли на тривалі канікули, що відгукнулося падінням індексів практично всіх партій.

Найбільше падіння відбулося у ВО «Батьківщина», передає Politeka з посиланням на аналіз незалежної соціологічної компанії «Оперативна соціологія».

Опоблок уже розколовся - нардеп

Так, «Батьківщина» порівняно з березнем втратила 13,6 пункту. Тепер її індекс електорального потенціалу дорівнює 64%. І це особистий антирекорд для партії, адже більше ніж рік показник «Батьківщини» коливався в інтервалі 77-83%.

Відзначають, що крім загального квітневого тренда падіння електорального потенціалу свою роль відіграло закінчення опалювального сезону, а звідси – і втрата «Батьківщиною» її основної теми для критики влади.

Не додав симпатій «Батьківщині» й обмін люб’язностями між прем’єром Володимиром Гройсманом та лідером фракції Юлією Тимошенко.

Як уже повідомляли, глава уряду пообіцяв у разі програшу НАК «Нафтогаз» в Стокгольмському суді російському «Газпрому» в справі про закупівлю газу передати лідера «Батьківщини» в Росію замість грошей. У відповідь Тимошенко назвала Гройсмана несамостійною фігурою і порівняла його з пакувальною плівкою з бульбашками. Це не додало балів партіям, які представляють обидва політиків.

«Схоже, електорату вже набридли змагання українських політичних акторів у дотепності. А тут ще й НАЗК виявило порушення у фінансуванні «Батьківщини». Отже, партії вже давно пора мобілізувати всі свої ресурси і кадри. Адже навколо багато політичних сил, готових із радістю розібрати по шматочках електорат «Батьківщини», – підсумували соціологи.