gototopgototop

Политика > 13-й этаж

grominfo.eu

Гройсман “просить” про резолюцію недовіри уряду

Пятница, 19.05.2017 08:35
E-mail Печать PDF
Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Гройсман “просить” про резолюцію недовіри уряду.

Прем’єр стверджує, що готовий відзвітувати про свою роботу в будь-який момент.

Крім того, він похвалився, що чи не вперше за всю історію Кабміну відправив звіт про роботу депутатам рівно на 45-й день після закінчення календарного року.

«Якщо ви говорите, що я боюся недовіри, я пропоную зараз публічно сказати – на наступному пленарному тижні в будь-який день, щоб в український парламент внесли резолюцію недовіри моєму уряду. Я готовий зробити це у вівторок, в середу, в четвер або тоді, коли це визначать депутати. Я за свою посаду не тримаюся», – заявив Гройсман.

Відзначимо, на початку пленарного засідання в п’ятницю, 19 травня, запланована традиційна “Година запитань до уряду”.

Як повідомлялося, народний депутат, член групи «Воля Народу” Євген Рибчинський заявляв, що останні виступи Гройсмана кажуть про те, що у нього є президентські амбіції.

Нагадаємо, на думку народного депутата від фракції «Народний фронт» Олександра Кірша, слова колишнього прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка про те, що Гройсман є найкращим прем’єром країни за всю історію є іронією. Також парламентарій повідомив, що під час голосування за призначення Гройсмана на пост прем’єра рік тому, він і гадки не мав про його «неадекватність».