gototopgototop

Экономика > Коррупция

grominfo.eu

Генпрокуратура: активи Азарова-молодшого арештовані в трьох країнах

Воскресенье, 24.09.2017 14:04
E-mail Печать PDF
Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Активи сина Миколи Азарова арештовані в Україні, Італії та Швейцарії.

У рамках розслідування кримінального провадження за підозрою сина екс-прем'єр-міністра України Миколи Азарова Олексія Азарова накладено арешт на його майно та рахунки в банках в Україні, Італії та Швейцарії.

Про це йдеться у відповіді ГПУ на запит «Унн».

«Під час досудового розслідування накладено арешти на майно, яке належить Азарову О.М., а саме земельні ділянки та будинки на території України та Італійської Республіки, транспортні засоби, а також на грошові кошти на рахунках підприємств, бенефіціарним власником яких є Азаров О.М. в банках Швейцарської Конфедерації», - йдеться у відповіді на запит.

Крім того, за даними ГПУ, до компетентних органів низки інших європейських держав направлені запити про міжнародну правову допомогу, в тому числі для з'ясування наявності в цих державах майна та рахунків в банках, як належать сину екс-прем'єра.

У відомстві уточнили, що розслідують кримінальне провадження за підозрою Азарова-молодшого від 31 грудня 2014 року.

На початку вересня цього року суд дозволив Генеральній прокуратурі України арештувати 10 банківських рахунків Олексія Азарова в Швейцарії в рамках кримінального провадження щодо його незаконного збагачення